Uudised Naiskond alustas hooaega võidukalt

Naiskond alustas hooaega võidukalt

Laupäeval peeti I vooru mänge naiste II liigas. Meie vastaseks oli JK Sillamäe Kalev. Haarasime kohe mängu enda kätte ja alustasime hoogsate rünnakutega. Edu ei lasknud end kaua oodata – 10. minutil võideti paremal äärel pall, Renate andis imetäpse läbisöödu Katrinale, kes pääsedes silmitsi väravavahiga andis targalt söödu karistusala keskele vabaks jooksnud Nelele, kel rünnaku lõpetamisega probleeme ei tekkinud – 1:0!

Pärast väravat võtsime kahjuks ise tempo allapoole ning lasime vastaseid mängu. Hakkasime rabistama ning üritasime pallist ühe puutega vabaneda, kuigi olnuks aega rahulikult palli töödelda ning sööduvalikuid kaaluda. Lisaks oli meil probleemiks vähene kommunikatsioon, mistõttu tekkis olematutest kohtadest võimalusi vastasvõistkonnale ning endal jäi ründefaasis mitmel korral otsustavaid sööte andmata.

Vastased võinuks meile isegi ohtlikumad olla, kuid mänguga tegelemise asemel hakkasid nad treeneriga eesotsas kohtunikuga vaidlema. Samuti tehti tooreid vigu meie mängijaile kohtuniku vaateväljast eemal, nii mõnigi olukord nõudnuks punast kaarti, kuid üksik kohtunik paraku ei suuda kogu platsi jälgida.

II poolaeg algas meile halvasti – esimestel rünnakutel suutsid vastased seisu viigistada kui nende ründaja tõstis palli üle vasturutanud väravavahi – seisuks 1:1. Meie naiskond reageeris sellele hästi ning vaid mõni minut hiljem teenisime karistuslöögi, mille lõi väravasse Jana ning juhtisime jälle.

Jana lööb 2:1

Teise poolaja keskpaiku vastased väsisid ning tänu sellele saime juba mugavamalt mängida: ei pidanud paanikas palle ettepoole taguma, vaid saime pisut rahulikumalt lahendusi otsima. Tekkis mitmeid väravavõimalusi, millest ühe ka ära realiseerisime, mängu viimase värava autoriks oli Katrina, 3:1.

Hea meel oli selle üle, et kõik vahetused andsid mängule uut kiirust juurde, mis ilmselt andiski meile teiseks poolajaks selge ülekaalu.

Meie koosseis mängul: Brit Maria Tael, Kadri Narusk, Piret Peterson, Kaidi Veemees, Jette Rindesalu, Nele Nõgisto (Katrin Sõstar), Reesi Kuslap (Raili Püü), Jana Pipar, Renate Kiigske (Pille Plakk), Elerin Armväärt (Karina Kork), Katrina Narusk (Kristi Gross).